Compare Listings

Matejki 7

Jana Matejki 7, 91-402 Łódź, Polska

Opis

##Pokój nr 2 dostępny od zaraz##

Nowocześnie urządzony pokój w czteropokojowym mieszkaniu, które znajduje się w bloku przy ulicy Matejki 7. Cały budynek jest stosunkowo nowy (lata 2010), ogrodzony i bezpieczny. Mieszkanie znajduje się w okolicy skrzyżowania z ulicą Pomorską. Jest to IDEALNA lokalizacja nie tylko dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego, ale również dla wszystkich ludzi pracujących w licznych firmach znajdujących się w okolicy. Tuż obok znajduje się większość wydziałów UŁ oraz sławne Lumumby. Kilka minut spacerkiem zaprowadzi Cię także do budynku Infosys Poland, który widać z okien. Są także stacje benzynowe, różne sklepy i supermarkety jak Lewiatan – dosłownie obok, kościół, biblioteka czy szpital.

Przykładowo dojazdy komunikacją CAŁKOWICIE (z dojściem na przystanek itd) zajmą Ci:

Na Uniwersytet Łódzki – kilka minut pieszo
Na Politechnikę Łódzką – 30 min

Na Piotrkowską  przy Struga (tam gdzie najwięcej się dzieje)  – 20 min

Manufaktura – 20 min

Galeria Łódzka – 25-30 min

Autobusy:  65; 65A; 73; 74; 74A; 74B; 79; 83; 86; Z12

Tramwaje: 9, 12, 15, 15A, 43

 

Każdy pokój jest zamykany na klucz. Na załączonym rzucie pokój oznaczone są numerami. Do Twojego użytku otrzymasz łóżko, biurko, szafę oraz regał. Pokój jest w pełni umeblowany, więc nie powinno Ci niczego zabraknąć.  W kuchni znajdziesz wszystkie niezbędne urządzenia. Jest wystarczająco duża by spokojnie ze współlokatorami się w niej pomieścić. Łazienka również jest w pełni wyposażona. Mieszkanie ogrzewa sieć miejska. Pod blokiem jest duży parking do którego w razie potrzeby będziesz mieć dostęp! Dla Twojego komfortu i prywatności do swojego pokoju otrzymasz klucz. Pokój nr 1 zamieszkuje młody chłopak pracujący w firmie informatycznej.

Tylko 4 osoby w mieszkaniu!

 

Koszty:

Pokój 2 jednoosobowy

– 580 zł – opłata najmu + 260 zł – wszystkie opłaty ryczałtem (czynsz do wspólnoty, woda, ogrzewanie, prąd, internet). Łącznie: 840 zł przy jednej osobie. Kaucja 900zł.

Umowa do końca września 2020 r. z możliwością przedłużenia.

Szybki internet w cenie!
Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania i oczywiście wpadaj obejrzeć mieszkanie!

  • Adres: Matejki 7
  • Miasto: Łódź
  • Kraj: Poland

Szczegóły

Zaktualizowano Czerwiec 23, 2020 o 9:14 pm

  • Pokoje: 3

Informacje kontaktowe

Skontaktuj się z osobą odpowiedzialną
Michał Bienias
+ 48 662 413 888
Facebook

Zadaj pytanie dotyczące tej oferty