Podnajem mieszkań

Home »  Podnajem mieszkań

Opis firmy

Administujemymieszkaniami.pl to dynamiczna i innowacyjna firma. Jesteśmy specjalistami w skutecznym wynajmowaniu mieszkań!

Innowacyjność naszych rozwiązań polega na przejęciu całego ryzyka związanego z wynajmem lokalu z Właściciela na nas. Nie działamy na prowizji, która pomniejszałaby Twój zysk.

Dzięki współpracy z nami będziesz stale cieszyć się zyskiem z Twojej nieruchomości, każdego miesiąca, bez pustostanów.

Proces krok po kroku

Chcemy zaoferować Tobie usługi na najwyższym poziomie, pozwalające uwolnić się od obowiązków jakie niesie ze sobą wynajmowanie mieszkania.

  • Cały proces rozpoczyna się od wynajęcia przez nas Twojego mieszkania. W tym miejscu tak naprawdę, może skończyć się Twoja rola. Jednocześnie utrzymasz przez cały okres trwania umowy, stały dochód z wynajmu.
  • W kolejnym kroku przystosujemy Twoje mieszkanie do potrzeb najmu i, w razie potrzeby, podniesieniemy jego standard (zgodnie z ustaleniami obu stron).
  • Następnie poszukujemy najemców, załatwiamy niezbędne formalności, aż po zasiedlenie nieruchomości.
  • Cały proces opieki nad nieruchomością i obsługi najemców spoczywa na nas.

Jakie będziesz miał z tego korzyści?

Nie tracisz czasu i energii opiekując się swoją nieruchomością. Wszystkie sprawy wymagające interwencji spoczywają na nas.

Zachowujesz stały, comiesięczny przypływ gotówki z wynajmu. Szczególnie istotne jest to, że bez względu na ilość najemców – masz pewny i stabilny przypływ gotówki.

Podniesiemy standard Twojego mieszkania, co jest kolejną korzyścią.

Co dalej?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami!

Wciąż masz wątpliwości?

Zapoznaj się bliżej z naszą działalnością, poznaj ludzi, którzy wezmą odpowiedzialność za Twoje mieszkanie, co motywuje ich do działania i jakie są ich pasje.
Poznaj nas!

Skontaktuj się z nami!

kontakt@administrujemymieszkaniami.pl