Compare Listings

Co to jest podnajem mieszkań?

Podnajem mieszkań to bardzo prężnie rozwijająca się gałąź rynku nieruchomości. Nie jest to jednak nic skomplikowanego!

Najprościej rzecz ujmując, podnajem polega na tym, że wynajmujesz naszej firmie swoje mieszkanie na podstawie umowy, która upoważnia nas do udostępnienia tego lokalu kolejnym osobom.

Czuwamy nad wszystkim przez cały czas, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem sprawia, że podnajem jest tak atrakcyjną formą najmu dla osób, które nie mogą, nie chcą lub nie potrafią uzyskać odpowiednich i bezpiecznych dochodów ze swojej nieruchomości.

Jak wygląda proces współpracy?

Wynajmujemy Twoje mieszkanie

Proces zaczyna się od podpisania umowy i wynajęcia Twojego mieszkania. Tutaj tak naprawdę może skończyć się Twoja praca!

Regularnie otrzymujesz wynagrodzenie

Od samego początku trwania umowy otrzymujesz regularnie swoje pieniądze – to my się martwimy resztą!

Przygotowujemy mieszkanie

Przystosowujemy mieszkanie do potrzeb najmu i (w razie potrzeby) podnosimy jego standard – zgodnie z ustaleniami obu stron.

To my załatwiamy formalności

Od samego początku bierzemy na siebie formalności i kontakt z instytucjami (np. spółdzielnia, dostawcy mediów itp.)

Szukamy i weryfikujemy lokatorów

Następnie szukamy odpowiednich lokatorów.
Potrafimy sprawdzić czy osoby są odpowiednie do Twojego mieszkania!

Czuwamy nad wszystkim

Przez cały czas dbamy o to by mieszkanie było bezpieczne, lokatorzy zadowoleni, a rachunki opłacone.

Dochód pasywny dzięki nieruchomościom

Podnajem mieszkań jest bardzo dobrą formą inwestycji! Dzięki naszej pomocy, Ty nie musisz się niczym przejmować. Jedyne co pozostaje Ci do zrobienia to sprawdzanie stanu konta!

Nie od dziś wiadomo, że kupno nieruchomości jest świetną formą kumulacji kapitału i inwestycji długoterminowych. Dzięki współpracy z naszą firmą możesz już dziś zapewnić sobie stabilne zyski pasywne! Czyż nie jest to piękne? Kupując mieszkania i oddając je w podnajem możesz wyjechać, odprężyć się i pozwolić Twojej inwestycji pracować za Ciebie!

Czy podnajem jest bezpieczny?

Powierzając swoją nieruchomość naszej firmie możesz spać spokojnie! To my bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za to co się dzieje w mieszkaniu, zapewniamy utrzymanie (lub nawet podniesienie!) standardu lokalu, a ubezpieczenie chroni od kosztownych konsekwencji nieprzewidzianych wypadków.

Stawiamy na najlepszy standard naszych usług, dzięki czemu zawsze będziemy zapewniać wysokie bezpieczeństwo Twojego kapitału.

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy!